Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCU - Webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów

Webinarium CEDUR dla seniorów i ich opiekunów

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego organizuje webinarium (seminarium online) dla seniorów i ich opiekunów „Na co uważać i jak nie dać się okraść w Internecie – bankowość elektroniczna dla seniorów. III edycja”. Webinarium odbędzie się 11 września 2024 roku (10:00-12:30). Webinarium jest organizowane we współpracy z Minister ds. Polityki Senioralnej i Komendą Główną Policji, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR.

 

Dla kogo
Webinariumjest skierowane do seniorów oraz ich opiekunów.

Cel
Celem webinarium jest zwiększanie świadomości seniorów i ich opiekunów w zakresie aktualnych zagrożeń spowodowanych działalnością cyberprzestępców.

Data i harmonogram czasowy


* logowanie uczestników – od 9:45

*  rozpoczęcie webinarium – o 10:00

* zakończenie webinarium – o 12:30

Zgłoszenia
* Przyjmowanie zgłoszeń – wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego pod adresem www.knf.gov.pl na podstronie „Edukacja finansowa/Seminaria CEDUR”.

* Potwierdzenie uczestnictwa zostaną przesłane najpóźniej – 10 września 2024 roku.

* Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do dnia, w którym odbędzie się webinarium. W przypadku zgłoszeń, które wpłyną w dniu wydarzenia potwierdzenia uczestnictwa będą przesyłane na bieżąco.

* W webinarium można uczestniczyć zarówno samodzielnie, jak i grupowo (za pośrednictwem domów seniora, klubów seniora, centrów aktywności seniora, domów pomocy społecznej, bibliotek itp.). W przypadku zgłoszeń grupowych wypełniając formularz rejestracyjny należy wskazać przybliżoną liczbę uczestników webinarium.

Informacje techniczne
W celu uczestnictwa w spotkaniu niezbędne jest stabilne łącze internetowe. W spotkaniu uczestniczyć można poprzez przeglądarkę internetową lub aplikację. Szczegółowe informacje techniczne dotyczące dołączenia do spotkania zostaną przesłane po potwierdzeniu uczestnictwa oraz wysłaniu wiadomości z zaproszeniem (wraz z linkiem) na spotkanie.

Materiały
Uczestnicy spotkania dostaną prezentację.

Potwierdzenia uczestnictwa
Potwierdzenia uczestnictwa zostaną przesłane do 10 września 2024 roku.

Opłaty
Udział w webinarium jest bezpłatny.

 

Wszelkie informacje na temat webinarium można uzyskać na stronie internetowej:

https://www.knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=89709&p_id=18

 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Lublińcu zachęca do wzięcia udziału w webinarium wszystkich Seniorów i ich opiekunów.