MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCUTobie niepotrzebne innym niezbędne

Każdego dnia wyrzucamy mnóstwo rzeczy, które nam się znudziły, których nie potrzebujemy, które zastępujemy nowymi. Często nie mamy pomysłu, co zrobić z takimi niepotrzebnymi „fantami”, więc po prostu skazane są na zniszczenie.
Często są to m.in. meble, sprzęt RTV i AGD, inne elementy wyposażenia mieszkania, które są całkowicie zdatne do użytku i mogą służyć komuś jeszcze przez wiele lat.

Wśród podopiecznych lublinieckiego MOPS-u znajdują się osoby, którym brakuje podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego, a nie stać ich na zakup.

Dlatego też Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej podjął się roli pośrednika pomiędzy osobami, które chcą się pozbyć niepotrzebnego, ale jeszcze sprawnego sprzętu, a tymi, którzy go nie posiadają.

Na stronie internetowej Ośrodka www.mops.lubliniec.pl stworzono specjalną zakładkę o nazwie „Tobie niepotrzebne, innym niezbędne”. Po kliknięciu w zakładkę pojawi się wykaz niezbędnych rzeczy oraz numer kontaktowy do potrzebującej osoby lub do pracownika socjalnego Ośrodka. Baza danych będzie na bieżąco aktualizowana.

Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy do odwiedzenia strony MOPS-u, a w razie dodatkowych pytań można skontaktować się z pracownikiem Katarzyną Skuballą (nr tel. 34 3519224 ).

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-02-03
Data publikacji:2016-02-03
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:3886