Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCU - Zaproszenie na trening żywieniowy dla rodziców „Mamo, Tato posmakuj mój świat”.

Zaproszenie na trening żywieniowy dla rodziców „Mamo, Tato posmakuj mój świat”.

Pracownicy Miejskiego  Ośrodka  Pomocy Społecznej w Lublińcu serdecznie zapraszają  mieszkańców Lublińca, w szczególności rodziców i opiekunów dzieci, u których zdiagnozowano autyzm dziecięcy czy Zespół Aspergerado uczestnictwa w:

Treningu żywieniowym dla rodziców „Mamo, Tato posmakuj mój świat”.

10 października przypada Światowy Dzień Zdrowia Psychicznegoi właśnie w tym dniu organizowane są warsztaty w ramach projektu „ Ty i Ja – razem ku samodzielności” realizowanego przez MOPS w Lublińcu, a dofinansowanego w konkursowej procedurze Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

Celem treningu żywieniowegojest nabycie praktycznej wiedzyz zakresu prawidłowego żywienia, a także wprowadzania do diety dziecka produktów „nielubianych”, ale niezbędnych czy pożądanych w schorzeniach ze spektrum autyzmu.

Warsztaty poprowadzi dietetyk kliniczny, psychodietetyk Joanna Piotrowska.

Miejsce i termin treningu: 10 października 2023r. w godz. 16:00-19:00

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lublińcu „Lubiteka”, ul. Sportowa 3.