Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCU - 2017

2017

Artykuły

  • PODZIĘKOWANIA - PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI

    Mieszkańcy Lublińca nie zawiedli

                W miniony weekend na terenie Lublińca w ośmiu największych sklepach odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności, która jest inicjatywą Banków Żywności zrzeszonych w Federacji Polskich Banków Żywności.

                Przed Bożym Narodzeniem chętnie otwarliśmy serca i portfele. Dzięki ofiarności mieszkańców, którzy zakupili produkty spożywcze i przekazali je na rzecz potrzebujących, wsparliśmy potrzebujących. Wynik świątecznej zbiórki okazał się najlepszy w ciągu ostatnich 6 lat, przez 3 dni do specjalnie ustawionych koszy, wózków sklepowych udało się zebrać 3 tony 195 kg żywności! Jak co roku dużą część zebranego towaru stanowił: cukier (794 kg), mąka (689 kg), oleje i tłuszcze (286 kg), czekolada i słodycze (153 kg), konserwy mięsne i rybne (152 kg). Zebrano również dżemy, kawę, herbatę, napoje. Do koszy trafiły również jajka, mleko i owoce.

    Czytaj Więcej o: PODZIĘKOWANIA - PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI