Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W LUBLIŃCU - 2019

2019

Artykuły

 • PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI

  W ostatni weekend listopada na terenie Lublińca w sześciu największych sklepach odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności, która jest inicjatywą Banków Żywności zrzeszonych w Federacji Polskich Banków Żywności. Przez dwa dni do specjalnie ustawionych koszy, wózków sklepowych udało się zebrać 2 tony 743 kg żywności! Jak co roku dużą część zebranego towaru stanowiły: makarony, ryż (949 kg), cukier (451 kg), mąka (437 kg), słodycze (151 kg), konserwy mięsne i rybne (69 kg). Do koszy trafiły również napoje, kawa, herbata, płatki śniadaniowe oraz  przetwory z owoców i warzyw.

  Czytaj Więcej o: PODSUMOWANIE ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI
 • WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2019 PODZIĘKOWANIA

  Mieszkańcy Lublińca nie zawiedli

              W miniony weekend na terenie Lublińca w siedmiu największych sklepach odbyła się Świąteczna Zbiórka Żywności, która jest inicjatywą Banków Żywności zrzeszonych w Federacji Polskich Banków Żywności.

              Przed Świętami Wielkanocnymi chętnie otwarliśmy serca i portfele. Dzięki ofiarności mieszkańców, którzy zakupili i przekazali produkty spożywcze, wspieramy osoby potrzebujące z terenu Lublińca. Przez 2 dni do specjalnie ustawionych koszy, wózków sklepowych udało się zebrać 2 tony 183 kg żywności! Jak co roku dużą część zebranego towaru stanowiły: cukier (496 kg), mąka (537 kg), oleje i tłuszcze (244 kg), czekolada i słodycze (102 kg), konserwy mięsne i rybne (72 kg). Zebrano również dżemy, kawę, herbatę, napoje. Do koszy trafiły również jajka, mleko i owoce.

  Czytaj Więcej o: WIELKANOCNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI 2019 PODZIĘKOWANIA